Kurzy nošení dětí v šátku

Kurz nošení dětí v šátku, aneb jak na vázání šátku pro vaše miminko I


Kurz je vhodný především těhotné ženy a matky s malými miminky. Absolvujete-li kurz již během
svého těhotenství má to tu výhodu, že můžete s nošením svého miminka začít již během prvních dnů.


Během kurzu jsou Vám k dispozici k zapůjčení pevné šátky, pokud máte svůj, přineste si jej s sebou. Je možné si u mne prohlédnout vzorníky šátků Loktushe a Storchenwiege a případně zakoupit. Do začátku Vám šátek mohu zapůjčit.


Kurz se dělí na dvě části. V té první se zabýváme tématy:

Přirozenosti nošení, aneb proč chce vaše dítě být nošeno, jaké jsou biologické předpoklady nošení, co je to raná vazba - bonding a jak na něj navázat nošením, jak nošení posiluje a podporuje mateřské kompetence a komunikaci mezi maminkou a dítětem, jak ovlivňuje nošení dětí na těle jejich psychomotorický vývoj, praktická stránka nošení, a v poslední řadě i o tom jak sebe i děťátko pro pohodlné nošení obléci

V druhé části
kurzu se naučíte bezpečně své děťátko do šátku uvázat. K dispozici budou pevné šátky i manipulační panenka o váze i délce šestinedělního miminka, se kterou si můžete úvaz vyzkoušet.

Budete mít možnost si úvaz několikrát vyzkoušet, dokud si nebudete úplně jistí.

Dávám přednost výuce jednoho dobře zvládnutého úvazu před ukázkami několika různých úvazů, ve kterých se špatně orientuje. 


Individuální kurz může probíhat v pohodlí Vašeho domova, nebo na jiném dohodnutém místě.

Cena za osobu je 500,- (partneři v ceně)Cena na skupinovém kurzu je 450,-( doprovod 50,-)


 

Pro dohodnutí kurzu volejte: 728012061, nebo pište: kojimenosime@seznam.cz, (můžno využít kontaktní formulář stránek), případně jsem k zastižení na FB : Laktační poradenství Karlovarsko


Kurz nošení dětí v šátku pro pokročilé, nosící rodiče II

Určen pro rodiče, kteří nosí, mají již nějaké zkušenosti a rádi by se naučily nějakénové úvazy. Kurz je zaměřený zejména na nošení na zádech, kde se věnujeme především tomu jak dítě na záda "dostat" a úvazu batoh. Mimo tento základní úvaz je možné se na kurzu naučit i složitější dvojitý hamock, zkusit si RS, různé využití RS kroužků, úvaz na bok apod.

Tyto kurzy se konají převážně skupinově. Cena je pak 450,-/os (50,- doprovod)

Při zájmu o individuální kurz u vás doma platí stejné ceny jako u základního kurzu.

Pro jakékoliv dotazy klidně volejte: 728 012 061